KONST / Litografier / Färglitografi 12154378
nr 1215 4378
Lars Karlsson Frost
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Lars Karlsson, studie av en studie. Signerad, numrerad 163/290. Signerad, daterad -94. Motivet: 40x29 cm
Lars Karlsson, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 november 2018
kl 19:07:50
4/11 16:54:20